Szkoła Nauki Jazdy M. Domasik » Ostrołęka, Ostrów Mazowiecka, Goworowo

Dzisiaj jest poniedziałek, 9 grudnia 2019 roku

» Szkolenie i egzamin

» Dodatki

» Nasze oddziały

Ostrołęka
ul. 11 Listopada 58
tel. 606-720-213
pn.-pt. 10.00-18.00
sob. 10.00-14.00

Goworowo
ul. Sienkiewicza 11
pn.-pt. od godz. 18.00

» Polecamy

Moja Ostrołęka - Lepsza strona miasta

» Strona główna

Ruszyła rekrutacja na bezpłatny kurs prawa jazdy kategorii C

05.09.2012

Centrum Szkoleń Domasik zaprasza ogłasza zapisy na darmowy kurs prawa jazdy kategorii C (samochody ciężarowe).

Program szkolenia obejmuje 21 godz. lekcyjnych zajęć teoretycznych (po 45 min.) i 31 godz. zegarowych zajęć praktycznych (po 60 min.).

Zapytanie ofertowe dot. zakupu teczek dla uczestników szkoleń

05.06.2012

Zapytanie ofertowe na przeprowadzenie postępowania zgodnie z Regulaminem udzielania zamówień publicznych, do których nie mają zastosowania przepisy ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych w Centrum Szkoleń Domasik Magdalena Domasik na wybór oferty na zakup teczki uczestnika dla uczestników kursu operatora wózka widłowego (książka, długopis, notes) w projekcie pt: "Aktywna integracja w Gminie Goworowo” współfinansowanym przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet VII, Działanie 7.3 Inicjatywy lokalnena rzecz aktywnej integracji Priorytet VII. Promocja integracji społecznej.

Zapytanie ofertowe

01.06.2012

Zapytanie ofertowe na przeprowadzenie postępowania zgodnie z Regulaminem udzielania zamówień publicznych, do których nie mają zastosowania przepisy ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych w Centrum Szkoleń Magdalena Domasik na wybór oferty na przeprowadzenie szkolenia na kursie operatora wózka widłowego wraz wymianą butli gazowej w zakresie BHP w projekcie pt: "Aktywna integracja w Gminie Goworowo" współfinansowanym przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet VII Promocja integracji społecznej, Działanie 7.3 Inicjatywy lokalne na rzecz aktywnej integracji.

Zapytanie ofertowe

01.06.2012

Zapytanie ofertowe na przeprowadzenie postępowania zgodnie z Regulaminem udzielania zamówień publicznych, do których nie mają zastosowania przepisy ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych w Centrum Szkoleń Magdalena Domasik na wybór oferty na przeprowadzenie szkolenia praktycznego na kursie operatora wózka widłowego wraz wymianą butli gazowej w projekcie pt: "Aktywna integracja w Gminie Goworowo" współfinansowanym przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet VII Promocja integracji społecznej, Działanie 7.3 Inicjatywy lokalne na rzecz aktywnej integracji.

Zapytanie ofertowe

01.06.2012

Zapytanie ofertowe na przeprowadzenie postępowania zgodnie z Regulaminem udzielania zamówień publicznych, do których nie mają zastosowania przepisy ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych w Centrum Szkoleń Magdalena Domasik na wybór oferty na przeprowadzenie szkolenia teoretycznego na kursie operatora wózka widłowego wraz wymianą butli gazowej w projekcie pt: "Aktywna integracja w Gminie Goworowo" współfinansowanym przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet VII Promocja integracji społecznej, Działanie 7.3 Inicjatywy lokalne na rzecz aktywnej integracji.

© Copyright 2005-2019 Szkoła Nauki Jazdy M. Domasik

Projekt i wykonanie: PRO-NET Ostrołęka