Szkoła Nauki Jazdy M. Domasik » Ostrołęka, Ostrów Mazowiecka, Goworowo

Dzisiaj jest poniedziałek, 9 grudnia 2019 roku

» Szkolenie i egzamin

» Dodatki

» Nasze oddziały

Ostrołęka
ul. 11 Listopada 58
tel. 606-720-213
pn.-pt. 10.00-18.00
sob. 10.00-14.00

Goworowo
ul. Sienkiewicza 11
pn.-pt. od godz. 18.00

» Polecamy

Moja Ostrołęka - Lepsza strona miasta

» Strona główna

Zapytanie ofertowe dot. zakupu gadżetów promocyjnych

01.06.2012

Zapytanie ofertowe na przeprowadzenie postępowania zgodnie z Regulaminem udzielania zamówień publicznych, do których nie mają zastosowania przepisy ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych w Centrum Szkoleń Magdalena Domasik na wybór oferty na zakup gadżetów promocyjnych 15 kompletów w projekcie

pt: "Aktywna integracja w Gminie Goworowo" współfinansowanym przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet VII Promocja integracji społecznej, Działanie 7.3 Inicjatywy lokalne na rzecz aktywnej integracji.

Zapytanie ofertowe dot. wynajmu wózka widłowego

01.06.2012

Zapytanie ofertowe na przeprowadzenie postępowania zgodnie z Regulaminem udzielania zamówień publicznych, do których nie mają zastosowania przepisy ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych w Centrum Szkoleń Magdalena Domasik na wybór oferty na wynajem wózka widłowego w projekcie pt: "Aktywna integracja w Gminie Goworowo” współfinansowanym przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet VII Promocja integracji społecznej, Działanie 7.3 Inicjatywy lokalne na rzecz aktywnej integracji.

Zapytanie ofertowe dot. cateringu

01.06.2012

Zapytanie ofertowe na przeprowadzenie postępowania zgodnie z Regulaminem udzielania zamówień publicznych, do których nie mają zastosowania przepisy ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych w Centrum Szkoleń Magdalena Domasik na wybór oferty na zakup cateringu dla 10 osób w projekcie pt: "Aktywna integracja w Gminie Goworowo" współfinansowanym przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet VII Promocja integracji społecznej, Działanie 7.3 Inicjatywy lokalne na rzecz aktywnej integracji.

Zapytanie ofertowe dot. przygotowania baneru promocyjnego EFS

01.06.2012

Zapytanie ofertowe na przeprowadzenie postępowania zgodnie z Regulaminem udzielania zamówień publicznych, do których nie mają zastosowania przepisy ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych w Centrum Szkoleń Domasik Magdalena Domasik na wybór oferty na przygotowanie baneru promocyjnego EFS projekcie pt: "Aktywna integracja w Gminie Goworowo" współfinansowanym przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet VII Promacja integracji społecznej, Działanie 7.3 Inicjatywy lokalne na rzecz aktywnej integracji.

Bezpłatny kurs operatora wózka widłowego

01.06.2012

Centrum Szkoleń Domasik zaprasza do udziału w bezpłatnym kursie operatora wózka widłowego.
Projekt skierowany jest do kobiet i mężczyzn bezrobotnych, zamieszkałych na terenie gminy Goworowo (powiat ostrołęcki). Kurs przewiduje 47 godz. zajęć teoretycznych i 20 godz. zajęć praktycznych dla każdego uczestnika.

© Copyright 2005-2019 Szkoła Nauki Jazdy M. Domasik

Projekt i wykonanie: PRO-NET Ostrołęka