Szkoła Nauki Jazdy M. Domasik » Ostrołęka, Ostrów Mazowiecka, Goworowo

Dzisiaj jest poniedziałek, 9 grudnia 2019 roku

» Szkolenie i egzamin

» Dodatki

» Nasze oddziały

Ostrołęka
ul. 11 Listopada 58
tel. 606-720-213
pn.-pt. 10.00-18.00
sob. 10.00-14.00

Goworowo
ul. Sienkiewicza 11
pn.-pt. od godz. 18.00

» Polecamy

Moja Ostrołęka - Lepsza strona miasta

» Strona główna

Zapytanie ofertowe dot. badań psychologicznych dla kandydatów na operatora wózka widłowego

07.05.2012

Zapytanie ofertowe na przeprowadzenie postępowania zgodnie z Regulaminem udzielania zamówień publicznych, do których nie mają zastosowania przepisy ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych w Centrum Szkoleń Domasik Magdalena Domasik na wybór oferty na przeprowadzenie badań psychologiczne -psycholog z uprawnieniami do wystawiania zaświadczeń na operatora wózka widłowego w projekcie pt: "Aktywna integracja w Gminie Goworowo" współfinansowanym przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet VII, Działanie 7.3 Inicjatywa lokalna w Gminie Goworowo” Priorytet VII. Promocja integracji społecznej.

Zapytanie ofertowe dot. badań lekarskich dla kandydatów na operatora wózka widłowego

07.05.2012

Zapytanie ofertowe na przeprowadzenie postępowania zgodnie z Regulaminem udzielania zamówień publicznych, do których nie mają zastosowania przepisy ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych w Centrum Szkoleń Domasik Magdalena Domasik na wybór oferty na przeprowadzenie badań lekarskich -lekarz z uprawnieniami do wystawiania zaświadczeń na operatora wózka widłowego w projekcie pt: "Aktywna integracja w Gminie Goworowo” współfinansowanym przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet VII, Działanie 7.3 Inicjatywa lokalna w Gminie Goworowo” Priorytet VII. Promocja integracji społecznej.

Zapytanie ofertowe dot. badań lekarskich

07.05.2012

Zapytanie ofertowe na przeprowadzenie postępowania zgodnie z Regulaminem udzielania zamówień publicznych, do których nie mają zastosowania przepisy ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych w Centrum Szkoleń Domasik Magdalena Domasik na wybór oferty na przeprowadzenie badań lekarskich -lekarz z uprawnieniami do wystawiania zaświadczeń na prawo jazdy w projekcie pt: "Inicjatywa lokalna w Gminie Goworowo” współfinansowanym przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet VII, Działanie 7.3 Inicjatywa lokalna na rzecz aktywnej integracji Priorytet VII. Promocja integracji społecznej.

Zapytanie ofertowe dot. zakupu gadżetów promocyjnych

02.05.2012

Zapytanie oferto na przeprowadzenie postępowania zgodnie z Regulaminem udzielania zamówień publicznych, do których nie mają zastosowania przepisy ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych w Centrum Szkoleń Magdalena Domasik na wybór oferty na zakup gadżetów promocyjnych 15 kompletów w projekcie pt:"Inicjatywa lokalna w Gminie Goworowo” współfinansowanym przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet VII Promocja integracji społecznej, Działanie 7.3 Inicjatywy lokalne na rzecz aktywnej integracji.

Zapytanie ofertowe dot. cateringu

02.05.2012

Zapytanie ofertowe na przeprowadzenie postępowania zgodnie z Regulaminem udzielania zamówień publicznych, do których nie mają zastosowania przepisy ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych w Centrum Szkoleń Magdalena Domasik na wybór oferty na zakup cateringu dla 15 osób w projekcie pt: "Inicjatywa lokalna w Gminie Goworowo" współfinansowanym przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet VII Promocja integracji społecznej, Działanie 7.3 Inicjatywy lokalne na rzecz aktywnej integracji.

© Copyright 2005-2019 Szkoła Nauki Jazdy M. Domasik

Projekt i wykonanie: PRO-NET Ostrołęka