Szkoła Nauki Jazdy M. Domasik » Ostrołęka, Ostrów Mazowiecka, Goworowo

Dzisiaj jest wtorek, 22 października 2019 roku

» Szkolenie i egzamin

» Dodatki

» Nasze oddziały

Ostrołęka
ul. 11 Listopada 58
tel. 606-720-213
pn.-pt. 10.00-18.00
sob. 10.00-14.00

Goworowo
ul. Sienkiewicza 11
pn.-pt. od godz. 18.00

» Polecamy

Moja Ostrołęka - Lepsza strona miasta

» Strona główna

Zapytanie ofertowe dot. teczek dla uczestników szkolenia

05.04.2012

Zapytanie ofertowe na przeprowadzenie postępowania zgodnie z Regulaminem udzielania zamówień publicznych, do których nie mają zastosowania przepisy ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych w Centrum Szkoleń Domasik Magdalena Domasik na wybór oferty na zakup teczki uczestnika (książka, długopis, notes) w projekcie pt:,, Inicjatywa lokalna w Gminie Goworowo” współfinansowanym przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet VII, Działanie 7.3 Inicjatywy lokalnena rzecz aktywnej integracji Priorytet VII. Promocja integracji społecznej.

Darmowy kurs prawa jazdy kat. B

05.04.2012

Centrum Szkoleń Domasik zaprasza do udziału w darmowym kursie prawa jazdy kat. B. Projekt współrealizowany z Gminą Goworowo skierowany jest do kobiet i mężczyzn bezrobotnych zamieszkałych na terenie gminy Goworowo (powiat ostrołęcki).

Zapytanie ofertowe dot. przygotowania baneru promocyjnego

01.03.2012

Zapytanie ofertowe na przeprowadzenie postępowania zgodnie z Regulaminem udzielania zamówień publicznych, do których nie mają zastosowania przepisy ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych w Centrum Szkoleń Domasik Magdalena Domasik na wybór oferty na przygotowanie baneru promocyjnego EFS projekcie pt: "Inicjatywa lokalna w Gminie Goworowo” współfinansowanym przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet VII Promocja integracji społecznej, Działanie 7.3 Inicjatywy lokalne na rzecz aktywnej integracji.

Kurs podstaw fotografii cyfrowej

18.01.2012

Centrum Szkoleń Domasik rozpoczyna zapisy na kurs podstaw fotografii cyfrowej dla pasjonatów. Kurs przeznaczony jest dla początkujących, którzy umieją posługiwać się lustrzanką cyfrową lub zaawansowanym aparatem kompaktowym, przeczytali instrukcję oraz wiedzą jak uporać się z podstawowymi problemami technicznymi.
Jeśli jesteś pasjonatem, który z fotografii chce uczynić sposób patrzenia na rzeczywistość, to jest to dobry początek!

Regulamin rekrutacji uczestników i ich uczestnictwa w projekcie "Prawo Jazdy Kategorii C " realizowanego przez Centrum Szkoleń Domasik Magdalena Domasik.

05.07.2011

Centrum Szkoleń Domasik- Magdalena Domasik
Projekt pt.: "Prawo Jazdy kategorii C"
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

© Copyright 2005-2019 Szkoła Nauki Jazdy M. Domasik

Projekt i wykonanie: PRO-NET Ostrołęka