Szkoła Nauki Jazdy M. Domasik » Ostrołęka, Ostrów Mazowiecka, Goworowo

Dzisiaj jest poniedziałek, 9 grudnia 2019 roku

» Szkolenie i egzamin

» Dodatki

» Nasze oddziały

Ostrołęka
ul. 11 Listopada 58
tel. 606-720-213
pn.-pt. 10.00-18.00
sob. 10.00-14.00

Goworowo
ul. Sienkiewicza 11
pn.-pt. od godz. 18.00

» Polecamy

Moja Ostrołęka - Lepsza strona miasta

» Oferta

Naszym kursantom oferujemy profesjonalne i kulturalne szkolenie praktyczne i teoretyczne przez wykwalifikowaną kadrę z wieloletnim doświadczeniem

Prowadzimy szkolenia na prawo jazdy kategorii A, B, C, C+E, D, a także kursy podstawowe i uzupełniające na przewóz osób i ładunków, przewóz zwierząt oraz szkolenia na instruktorów nauki jazdy i pracowników chrony

Prowadzimy również jazdy doszkalające. Jeśli nie czujesz się pewnie za kierownicą, ośrodek w którym się szkoliłeś nie spełniła Twoich oczekiwań, bądź masz problem ze zdaniem egzaminu zapraszamy do nas.

Dajemy możliwość wyboru miejsca szkolenia według uznania kursanta. Do dyspozycji mamy ośrodek w Goworowie lub Ostrołęce (D.H. Kupiec).

Posiadamy własny, duży i oświetlony plac manewrowy w Ostrołęce

Nasze ceny są zawsze konkurencyjne, a dzięki umowie z firmą kredytową Żagiel opłata za kurs jest rozkładana na dogodne raty.

Do dyspozycji kursanta mamy samochody ciężarowe marki Scania i Star oraz cztery samochody osobowe marki Fiat Panda i Fiat Grande Punto (identyczne jak na egzaminie).

Dokładamy wszelkich starań aby Wasze szkolenie przebiegało w przyjemnej i niestresującej atmosferze zarówno na wykładach jaki i podczas jazdy.

Naszym kursantom zapewniamy bezpłatny dostęp do naszych materiałów szkoleniowych oraz do komputera z programem szkoleniowo-egzaminacyjnym takim samym jak na egzaminie.

Wykłady staramy się prowadzić tak aby były one przyjemne i ciekawe wykorzystując do tego celu m.in. materiały audio-video

© Copyright 2005-2019 Szkoła Nauki Jazdy M. Domasik

Projekt i wykonanie: PRO-NET Ostrołęka